Rozumiem - Czuję - Pomagam

JAK DZIAŁAMY?

Pomagamy potrzebującym dzięki naszym darczyńcom, ludziom o wielkich sercach, którym los innych nie jest obojętny. Wiemy, jak ważne jest pomaganie, ale pamiętamy również o godności drugiego człowieka.

Dzięki serwisowi swiatelkozycia. pl należącemu do Fundacji Światło Dla Życia darczyńcy w prosty sposób mogą dokonywać wpłat, a potrzebujący otrzymują niezbędne wsparcie finansowe.

I. ZASADY URUCHOMIENA ZBIÓRKI

 1. Zbiórkę możesz założyć sam wypełniając formularz zgłoszeniowy i przesyłając niezbędne dokumenty, takie jak:

dane osobowe potrzebującego,
– dokumenty potwierdzające potrzebę leczenia lub zakupu niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego,
– potwierdzenie grupy inwalidzkiej (jeśli dotyczy),
– zaświadczenie lekarskie, potwierdzające potrzebę wsparcia,
– faktura PROFORMA.

 1. Twoją zbiórkę może również zgłosić organizacja, do której należysz. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać niezbędne dokumenty, takie jak:
  – dane fundacji zgłaszającej zbiórkę,
  – dokumenty potwierdzające potrzebę leczenia lub zakupu niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego,
  –  potwierdzenie grupy inwalidzkiej (jeśli dotyczy),
  – zaświadczenie lekarskie, potwierdzające potrzebę wsparcia,
  – faktura PROFROMA,
  – dane osobowe potrzebującego.
 2. Zbiórki dla organizacji pozarządowych:

Wsparcie organizacji (wpłacanie darowizn na cele statutowe) możliwe jest wyłącznie po jej zarejestrowaniu na portalu swiatelkozycia.pl

 1. ZASADY WYPŁACANIA ŚRODKÓW
  Środki pieniężne ze zbiórek realizowanych na portalu swiatelkozycia.pl zostaną przekazane na konto zbierającego po przedstawieniu faktury, potwierdzającej poniesione koszty.

III. JAK POMÓC?

Po wejściu na stronę www.siwatelkozycia.p l wyszukaj osoby, które chcesz wesprzeć i kliknij przycisk WPŁAĆ. System przekieruje Cię do panelu płatności, a następnie na stronę Twojego banku. Osoby nie posiadające konta internetowego mogą, po wygenerowaniu numeru konta do przelewu, dokonać wpłaty na poczcie lub w banku. Osoby mieszkające za granicą mogą dokonywać przelewów poprzez system PayPal. Mają też możliwość wspierania potrzebujących przy pomocy kart płatniczych i kredytowych.

 1. WERYFIKACJA ZBIÓREK

Każda zbiórka weryfikowana jest przez naszą fundację, aby nie dochodziło do sytuacji niepożądanych (oszustwa), których w sieci nie brakuje. Jeśli weryfikacja nie powiedzie się, zbiórka nie zostaje utworzona. Zgromadzone środki wypłacane są dopiero po przedstawieniu dokumentu potwierdzającego poniesione koszty.

 

 1. NASZE ZYSKI

Portal swiatelkozycia. pl  pobiera 6 % prowizji od każdej organizowanej zbiórki. Przeznaczamy je na opłacenie prowizji operatorów płatności PayU i PayPal, a także na funkcjonowanie, utrzymanie i rozwój serwisu. Pozostałe środki wykorzystane zostaną na cele statutowe Fundacji Światło Dla Życia.

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA STATUTOWE

Numer konta
27 1750 0012 0000 0000 3528 5016